Przyłbica ochronna SmartFace PRO

55,00 zł
Brutto
  • Profesjonalna
  • Polska produkcja
  • Wytrzymała
  • Lekka
  • Wielorazowego użytku
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Przyłbica ochronna SmartFace PRO 

Jest to wysokiej klasy produkt, wyprodukowany w 100% w Polsce, przystosowany do ochrony przed koronawirusem

Przyłbica doskonale chroni całą powierzchnię twarzy oraz drogi oddechowe, zmniejszając ryzyko zakażenia drogą kropelkową. 

Jej konstrukcja, eliminująca przyleganie do twarzy, pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, nie zmniejszając przy tym funkcji ochronnej. Może być wygodnie użytkowana przez osoby noszące okulary.

Przyłbica ochronna SmartFace PRO posiada ruchomą, idealnie przezroczystą osłonę PET, dzięki której nie ogranicza widzenia. 

Opaska utrzymująca produkt na miejscu wyściełana jest miękką pianką akustyczną, grubości 3 mm, co znacznie zwiększa komfort użytkowania, a regulowana, mocna taśma umożliwia płynne dopasowanie do obwodu głowy. 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, przyłbica jest ekstremalnie wytrzymała, a jednocześnie bardzo lekka (tylko 100 g) i elastyczna. Nie stanowi dodatkowego obciążenia głowy i kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy.

Przyłbica SmartFace PRO jest produktem wielorazowego użytku. Do jej czyszczenia można użyć ogólnodostępnych środków myjących, takich jak mydło czy płyn do mycia naczyń. Do dezynfekcji nadają się również środki zawierające alkohol.

UWAGA!!!

Nie należy używać szorstkich gąbek i ścierek, ponieważ ich stosowanie może doprowadzić do powstawania zarysowań i matowienia powierzchni osłony.

Przyłbicy ochronnej nie należy odkładać transparentną szybką w dół, gdyż może to spowodować jej zarysowanie i zmatowienie.

POSIADAMY ILOŚCI HURTOWE

GWARANTUJEMY SZYBKĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIEŃ

44 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.